Darujte 2% z daní našej škole
10.3.2021
Vážení rodičia a priatelia školy!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naša škola. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu.
Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!
Aj tento rok Vás oslovujeme so žiadosťou o poukázanie 1%, 2% alebo 3 % z daní za rok 2020, ktoré chceme využiť na zlepšenie vybavenia školy a podmienok na vyučovanie.

Postup ako darovať 2% z daní nájdete tu Postup, ako darovať 2%,

Tlačivo  Vyhlásenie nájdete tu, je editovateľné, vyplníte ho na základe  Potvrdenia o zaplatení dane, ktoré Vám  odovzdá Váš zamestnávateľ.

Rodičia, ktorí pracujú ako zamestnanci, musia doručiť do školy originál Vyhlásenia a Potvrdenia do 20.4.2021. Nemôže byť zaslané na mail. Doručte ich poštou alebo osobne na vrátnicu školy.
Rodičia, ktorí majú príjem ako živnostníci alebo sú  majitelia obchodných spoločností nevypisujú Vyhlásenie a Potvrdenie ale doručia do školy najneskôr do 30.5.2021 fotokópiu strany z podaného daňového priznania, časť VI.  Doručiť stačí elektronicky na školský mail zsbudatin@zsbudatin.sk.

2 % z daní za rok 2019 škole ešte neboli poukázané z dôvodu predĺženia termínov na podanie daňového priznania za rok 2019,  v súvislosti s pandémiou COVID-19.