Deň Zeme
2.5.2021

22.apríla sme si pripomenuli Deň Zeme. Žiaci 2.B si pripravili reláciu do školského rozhlasu. A hoci bolo počasie typické ,,aprílové“,  žiaci 3.ročníka stihli ešte pred dažďom vyzbierať odpadky v okolí cintorína v Budatíne a okolo cesty do Brodna. Nájdené odpadky vytriedili do vriec a následne odovzdali do separovaného zberu.

Aj v triedach sa žiaci venovali téme ochrany našej planéty počas vyučovania aj v aktivitách ŠKD. Triedne učiteľky žiakom premietli  krátke videá o ochrane životného prostredia, separovaní odpadu a jeho opätovného využitia. Výtvarné práce a výrobky zdobia učebne aj chodby školy.

Fotogaléria: Deň Zeme 2021