Škola v prírode
27.6.2017
Od 12. 6. do 16. 6. 2017  sa žiaci IV. A a IV.B triedy  v počte 41 žiakov zúčastnilo školy v prírode v Tatranskej Lomnici /hotel Tulipán/. Navštívili –  skanzen v Pribyline, múzeum TANAP-u, botanickú záhradu, Hrebienok, Studenovodské vodopády,  Štrbské pleso, Beliansku jaskyňu. O spestrenie programu v ŠvP sa postarali animátori so svojim animačným programom /Indiánsky deň, Olympijsky deň, Piráti, súťažou Piati proti piatim a Diskotékou /.
Beseda s Petrom Svätojánskym - príslušníkom NAPANT-u, bola zaujímava a poučná, spojená s praktickými ukážkami.  Popoludňajšia činnosť bola zameraná na súťaže a kolektívne hry. Obľubu získali: hľadanie pokladu a olympiáda, vedomostné kvízy, ... Deti sa vrátili domou plné zážitkou a pekných spomienok. ŠvP sa naozaj vydarila.

Fotogaléria: Škola v prírode