Prihlasovacie meno: Heslo:
Hľadať
160x600.jpg, 87kB

Školský klub detí Lienka

V školskom roku 2016/2017 pracujú na našej škole 4 oddelenia, ktoré navštevuje spolu 116 detí od 1. – 4. ročník. Ranná družina sa začína od 6,00 do 7,30, poobedňajšia činnosť začína hneď po skončení vyučovania. Popoludňajšia činnosť zahŕňa oddychovú činnosť, záujmovú činnosť a prípravu na vyučovanie.

Prevádzka ŠKD

Ranná ŠKD 6:00 - 7:30 hod.
Výchovno-vzdelávacia činnosť sa začína po skončení poslednej vyučovacej hodiny: od 11:25 do 17:15 hod.

Rozdelenie oddelení ŠKD a personálne obsadenie:

1. oddelenieVršanská Božena1. A a 4. ročník
2. oddelenieMgr. Trnková Ľubomíra1. B a 4. ročník
3. oddelenieMgr. Kišová Martina2. A a 2. B
4. oddelenieŠkorvánková Iveta3. A a 3. B
Výchovnú činnosť v jednotlivých oddeleniach zabezpečujú kvalifikované vychovávateľky.

L I E N K A

• L – láska a priateľstvo sú najdôležitejšie veci na svete okrem zdravia človeka
  • I – iným deťom nebudem ubližovať, budem chrániť svoje zdravie ale i zdravie kamarátov a nebudem svojim konaním obmedzovať práva ostatných detí
  • E – empatické správanie mi bude vlastné