Prihlasovacie meno: Heslo:
Hľadať
160x600.jpg, 87kB

V súčasnosti navštevuje školu takmer 300 žiakov. Na 1. stupni je 8 tried, na 2. stupni 8 tried. Na škole pracuje 37 zamestnancov: 22 pedagogických pracovníkov, 4 vychovávateľky, 1 špeciálny pedagóg, 5 správnych zamestnancov a 5 zamestnancov školskej jedálne. Žiaci na vyučovaní ale aj počas krúžkov využívajú dve telocvične (malú a veľkú), opravené doskočisko v areáli školy, tri počítačové učebne a knižnicu. Všetky triedy sú vybavené projektormi, z toho 10 tried je vybavených interaktívnou tabuľou alebo interaktívnymi projektormi, vrátane malej telocvične.

Škola zabezpečuje Školský klub detí a Školskú jedáleň. Podrobnejšie informácie o organizačných zložkách nájdete v záložkách na úvodnej strane. Po skončení vyučovania môžu žiaci navštevovať záujmové krúžky alebo Súkromnú základnú umeleckú školu. Aktuálny zoznam krúžkov nájdete TU.

Podrobnejšie informácie o vzdelávacom procese a prevádzke školy nájdete v Školskom vzdelávacom programe.

Fotogaléria: Súčasnosť školy

ZÁKLADNÁ ŠKOLA