Výsledky súťaže iBobor
3.12.2019

V dňoch 11. – 15.novembra sa uskutočnila celoslovenská internetová súťaž iBOBOR. Zúčastnilo sa jej 89 768 súťažiacich z 1 116 škôl.

Z našej školy súťažilo tohto roku veľa žiakov a sme veľmi radi, že až 48 bolo úspešných riešiteľov.

V najmladšej kategórii DROBCI súťažili druháci a tretiaci. Medzi úspešnými riešiteľmi skončilo 18 žiakov, z toho  Veronika Múdra z 3.A, Patrik Pekár  z 3.A a Martin Dilhof z 3.B dosiahli plný počet bodov.

V kategórii BOBRÍCI bolo úspešných 23 žiakov 4. a 5.ročníka, z toho 3 mali plný počet bodov – Šimon Zakopčaník zo 4.B, Matej Bebčak z 5.A a Júlia Kozlíková z 5.B.

V kategórii BENJAMÍN pre 6.a 7.ročník sme mali 6 úspešných riešiteľov, v kategórii KADET bola úspešná  1 žiačka, ale žiaden z nich nedosiahol plný počet bodov.

Každý úspešný riešiteľ bol odmenený diplomom a najlepší aj vecnými cenami.

Každý súťažiaci si môže pozrieť svoje výsledky aj s vyhodnotením na stránke www.ibobor.sk po zadaní svojho súťažného kódu.

Opäť budeme súťažiť v novembri 2020.

Fotogaléria: iBobor 2019