Slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022
10.9.2021
Vo štvrtok 2.9.2021 sa otvorili brány všetkých základných škôl. Žiaci sa po letných prázdninách opäť vrátili do školských lavíc. V našej základnej školy sa slávnostné otvorenie pre žiakov 2. - 9. ročníkov uskutočnilo v triedach hymnou Slovenskej republiky a slávnostných príhovorom riaditeľky školy PaedDr. Dáši Švaňovej. Slávnostné otvorenie školského roka pre prvákov sa uskutočnilo samostatne v telocvični školy. Do školy zavítal a prihovoril sa nielen prvákom, ale aj rodičom primátor Žiliny Mgr. Peter Fiabáne. Nastávajúcim prvákom poprial úspešný štart a veľa kamarátov na ceste za vzdelávaním. Každému prvákovi odovzdal knižný darček, ktorý ich bude motivovať k snahe čo najskôr sa naučiť čítať. Riaditeľka školy popriala všetkým žiakom Základnej školy v Budatíne úsmev na tvári, aby sa tešili na všetkých pedagógov a zamestnancov školy, veľa úspechov, pozitívnych zážitkov a tvorivých síl na ceste za vzdelaním a vzdelávaním.
Fotogaléria: Začiatok šk.roka 2021_22