Návšteva v MŠK Žilina
9.10.2019

Žiaci IV. A triedy navštívili v rámci Európskeho týždňa športu futbalový štadión v Žiline, kde ich čakalo milé prekvapenie. Stretli sa tam s futbalistami jedného  z najúspešnejších slovenských futbalových klubov MŠK Žilina. Futbalisti im pripravili pekný program. Žiaci si mohli pozrieť časť ich tréningu. Nasledovala autogramiáda a samozrejme deti zapojili do športových aktivít. Na záver štvrtáci navštívili Sieň slávy, v ktorej si prezreli pamätné trofeje, medailu majstrov z roku 1929, staré dresy Žiliny, striebornú kopačku zo Stamford Bridge a ďalšie vzácne futbalové predmety.

Fotogaléria: Návšteva v MŠK Žilina