Dva týždne sa žiaci budú učiť doma
15.3.2020

Milí rodičia,

od 16. marca do 27. marca bude prebiehať výučba žiakov našej školy elektronicky. Učitelia budú zadávať úlohy rôznymi cestami Alf testy, bezkriedy, eškolu, Smartbook , triedne emaily... . Žiakom každý deň prídu úlohy z predmetov podľa rozvrhu. Budú to cvičenia, poznámky, testy, projekty, prezentácie, ktoré si musia urobiť alebo prepísať, naštudovať niečo z učebnice, z literatúry napríklad prečítať ukážku, pozrieť video a pod.

Prosíme Vás o kontrolu detí, aby si dôsledne robili úlohy podľa pokynov učiteľov. Odporúčame, aby žiaci robili úlohy cez počítač alebo notebook, nie cez mobilnú aplikáciu.

Takto budeme fungovať zatiaľ dva týždne. Sledujte, prosím, aj našu stránku kvôli oznamom. Dúfame, že to spoločne čo najlepšie zvládneme a o dva týždne budeme pokračovať v normálnom režime.

Želáme všetkým všetko dobré, veľa trpezlivosti a hlavne pevné zdravie.