Zber papiera
17.10.2018
Oznamujeme žiakom a zamestnancom školy, že v čase od 18.10-5.11.2018 bude prebiehať na našej škole zber papiera. Papier môžete uložiť vo vstupnej chodbe budovy školy.

Školský zber papiera môže obsahovať:
Písomky bez osobných údajov, vyradené učebnice zo skladu učebníc, noviny, časopisy, letáky a lepenku, ktorá však musí byť oddelená od novín, časopisov, letákov a zvlášť zviazaná v balíkoch. Noviny, časopisy, letáky nesmú byť uložené v krabiciach, vreciach, igelitových taškách a podobne. V prípade, ak bude v novinách, časopisoch, letákoch zamiešaná lepenka (kartón), vykupujúci má právo na zníženie výkupnej ceny, alebo zrážku z vykúpeného množstva papiera.

Školský zber nesmie obsahovať:
v papieri: noviny so sponkami - časopisy so sponkami - letáky so sponkami - noviny, časopisy, letáky a kartón s plastovými a inými fóliami