Žiadosť o poukázanie 2% z daní za rok 2019
30.1.2020
Vážení rodičia a priatelia školy!

Aj tento rok Vás oslovujeme so žiadosťou o poukázanie 2% z daní za rok 2019, ktoré chceme využiť na zlepšenie vybavenia školy a podmienok na vyučovanie.

Z príspevkov  za rok 2018 škola získala 2 161,77 €. Peniaze sme použili na nákup šatňových lavičiek a vešiakov v šatniach v telocvični, tabule v triede 9.A a 9.B. Fotografie sú v galérii.

Tu nižšie nájdete 3 dokumenty- tlačivá na stiahnutie:  Postup, ako darovať 2%,    Vyhlásenie   a Potvrdenie  prostredníctvom ktorých cez Nadáciu spoločne pre región môžete 2% poukázať pre našu školu.

Tlačivá: PostupVyhláseniePotvrdenie

Tlačivá si tiež môžete vyzdvihnúť u triednych učiteľov, účtovníčky, vedenia školy.

Rodičia, ktorí pracujú ako zamestnanci, musia doručiť do školy  tlačivá Vyhlásenie a Potvrdenie do 20.4.2020.
Rodičia, ktorí majú príjem ako živnostníci alebo sú  majitelia obchodných spoločností nevypisujú Vyhlásenie a Potvrdenie ale doručia do školy najneskôr do 30.5.2020 fotokópiu strany z podaného daňového priznania, časť VI.