LETNÁ ŠKOLA NEMČINY
6.7.2020

Babylon Education Žilina, J.Milca 6 Žilina ponúka letný jazykový program pre deti - žiakov ZŠ

Letná nemčina pre fanúšikov futbalu z II.stupňa alebo pre kreatívne deti z I. stupňa ZŠ, ktoré si rady zahrajú divadlo!

Pre deti organizujeme skvelý výučbový program nemčiny vypracovaný odborníkmi-pedagógmi v Nemecku, overený v krajinách Európy!

Pre deti 1. stupňa ZŠ ponúkame nemčinu so špecializovaným programom - divadlom so zameraním na pohybové aktivity
a kreativitu.
Divadlo po nemecky je víťazom medzinárodnej súťaže! Deti sa zoznámia s detskými hrdinami a ich zvieracím kamarátom a postupne prejdú ich príbehom.
Futbalová nemčina prevádza žiakov 2.stupňa  svetom futbalu, životom futbalistov a klubov, učia sa o mestách, aj o pravidlách futbalu. Nemčinu si osvojujú v rozhovoroch a v hre tak, aby získali alebo si zopakovali základy z nemčiny..

Učenie je podporované digitálnymi aplikáciami, cez videá a hry.

Učenie v oboch programoch prebieha vnútri a aj pri aktivitách vonku!

Ďalšie informácie: https://babylon.education/

Kontakt: 0918 967 740, mail: babylon@babylon.education