Výroba vlastného LEPORELA
19.3.2018
Žiaci 3.a 4.ročníkov si v školskej knižnici v mesiaci október mohli vyrobiť vlastné leporelo. Na výber mali chlapci i dievčatá zo štyroch tém. Najväčšiemu záujmu sa tešilo leporelo na tému Čo hovoria zvieratá, kde si tvorca mohol vymyslieť vlastný, vtipný text pod každý obrázok. Fanúšikovia aut sa tešili  kreatívnemu vyfarbovaniu zaujímavých modelov. Veľký čitatelia a milovníci histórie si vytvorili leporelo z najznámejších hradov v našej republike. Našla sa téma i pre princezné, ktoré si mohli vyfarbiť modely na každú príležitosť a zahrať sa na módne návrhárky.
Fotogaléria: Výroba vlastného LEPORELA