Beh 17. novembra
10.11.2017
Beh 17. novembra je jedným z najstarších bežeckých podujatí v Žilinskom kraji. Jeho jubilejný 51. ročník, ktorý pripadol na prvý novembrový štvrtok,  sa stal úvodným podujatím tohtoročných Univerzitných športový dní. Organizátormi podujatia boli už tradične Ústav telesnej výchovy Žilinskej univerzity, vysokoškolská telovýchovná organizácia Academic Žilinská univerzita, Slovenská asociácia univerzitného športu a MŠVVaŠ SR.
Na štart sa postavilo spolu úctyhodných 506 pretekárov v 11 kategóriách. Nestratli sa ani žiaci našej školy: Michalcová Dana - obsadila 2.miesto vo svojej kategórií, Michalec Michal - obsadil 2.miesto vo svojej kategórií. Srdečne blahoželáme!!!

Fotogaléria: Beh 17. novembra