Vševedko
4.2.2019
Vo štvrtok 30. novembra sa žiaci 2. a 3. ročníka zúčastnili súťaže VŠETKOVEDKO. Druháci v nej museli za 40 minút zvládnuť 24 a tretiaci 30 zaujímavých úloh z vlastivedy, prírodovedy, slovenského a anglického jazyka, matematiky, hudobnej a výtvarnej výchovy, informatickej výchovy, dopravnej výchovy. Na svoje výsledky si museli počkať dlhší čas, veď do tohtoročnej súťaže sa zapojilo viac ako 20 tisíc žiakov z celého Slovenska. Ale dočkali sa a tu sú naši najlepší:
Titul Vševedko získali:
II.A
1 Kamilka Metruková
2. Klementínka Majerová
3. Patrik Pekár
II.B
1. Lucka Bebčáková
2. Edko Koštek
III.B
l.Patrik Porubän
2.Matej Šujan
3.Šimon Zákopčaník
4.Viliam Huček
5. Nelka Pytlová
6. Markus Šmehýl
  Najlepší výsledok dosiahla Lucka Bebčáková z II.B ktorá získala titul VŠETKOVEDKO školy a zároveň sa v tejto súťaži umiestnila na krásnom 3. mieste na Slovensku!
Všetkým víťazom srdečne blahoželáme!