Oznam pre rodičov
1.4.2020

V zmysle VZN č. 13/2019 o výške príspevkov na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Žilina a v zmysle  rozhodnutia ministra školstva o mimoriadnom prerušení vyučovania v školách a prevádzky školských zariadení od 30. marca 2020 do odvolania sa príspevok :

a)      za pobyt dieťaťa v materskej škole neuhrádza počas prerušenia prevádzky

b)      za čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí neuhrádza počas prerušenia prevádzky

c)       za čiastočnú úhradu nákladov spojených so štúdiom v základnej umeleckej škole neuhrádza počas prerušenia prevádzky

d)      za čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou centra voľného času neuhrádza počas prerušenia prevádzky

Všetky príspevky, ktoré boli uhradené za mesiac marec, budú zohľadnené pri nástupe dieťaťa, žiaka do školy.

Pri ZUŠ a CVČ platby, ktoré boli uhradené k polročnému termínu, budú  akceptované v školskom roku 2020/2021, prípadne po odhlásení dieťaťa, vrátené zákonným zástupcom na základe písomnej žiadosti.