Oprava podlahy v telocvični
27.4.2020

V marci museli učitelia organizovať hodiny telesnej výchovy mimo telocvične, v ktorej prebiehala oprava podlahy. Keď majstri finišovali s dokončením prác, a žiaci sa tešili na vytúženú telocvičňu, museli ostať doma... Ukážeme vám aspoň pohľad na dokončené dielo, ktoré našim žiakom po návrate do školy určite prinesie veľa radosti.

A teraz fakty: Pôvodná podlaha v Základnej škole, Slovenských dobrovoľníkov 122/7, Žilina bola odstránená a položená  bola nová dubová podlaha. Oprava bola takmer celá financovaná z dotácie Mesta Žilina. Výška dotácie bola  31 634,82 €, základná škola prispela zo svojho rozpočtu sumou 4 243,91 €.

Fotogaléria: Oprava podlahy telocvične